Веб дизайн сайту — замовити розробку web дизайну | Ціна

Author: Анатолий Ситников

 • Дизайн сайту від веб-студії №1 в Україні
 • Дизайн по ТЗ або прототипу під ключ
 • Сучасний дизайн сайту
 • Розробка логотипу компанії
 • Розробка дизайну сайту маркетологом
 • Виконаємо замовлення якісно в терміни
 • Замов розрахунок вартості зараз ↓
Краща ціна! ВЕБ ДИЗАЙН
ВІД $490
Від Google Партнерів!

 Вид дизайну сайтуВізитка або ЛендінгСайт компаніїМагазин або Каталог
 Вартість дизайну сайту 490$ 1290$ 990$
 Розробка прототипу 
 Продає веб дизайн
 Розробка унікального дизайну
 Підбір картинок
 Розробка логотипу
 Розробка брендбука +529$
 

Заповніть форму  — отримайте точну ціну:

8000 characters left
Якщо у Вас є технічне завдання - прикріпіть (формати: docx, odt, txt, pdf, zip, doc, rtf):
Add files

 

Веб-дизайн сайту – замовити розробку веб-дизайну

У тому випадку, якщо ви хочете зробити сайт, вам потрібен буде грамотно оформлений веб-дизайн. Перед здійсненням замовлення, не зайвим стане знайомство з основними тенденціями в цій сфері.

У статті ми пропонуємо вам поради про те, як за допомогою оформлення зробити свій сайт успішним і привабливим для покупців. Крім того, ми постараємося коротко і по суті, на прикладах розповісти про найголовніше в веб-дизайні.

Пам'ятайте, що сайт повинен не тільки своїм контентом, але і зовнішнім виглядом залучати і утримувати потенційних клієнтів. Ось про це ми і поговоримо.

Як за допомогою дизайну забезпечити успішність веб-ресурсу?

Ми всі користувачі мережі інтернет, і у нас є свої переваги серед сайтів, а також ті які нам відверто неприємні. Як же зробити так, щоб 90% всіх людей відвідують сайт не тільки не пішли без замовлення, але і повернулися знову?

 1. У електронного ресурсу обов'язково повинна бути стратегія. Дизайн повинен бути розроблений так, щоб користувач відразу зрозумів, про що сайт, що можна купити, замовити, зробити і чим це загрожує.

Наведемо простий приклад: припустимо, у нас є компанія, що продає спеції. На сайті фірми не тільки буде безліч фотографій різних страв, трав, красиво сервірованих столиків, але і використані яскраві кольори, для виникнення чіткого асоціативного ряду про гостроту їжі. Тут людина відразу зрозуміє, що йому пропонують.

другий приклад: будівельна компанія в своєму оформленні сайту буде використовувати фото будинків і будівель, чіткі лінії і зображення затишних приміщень. Це буде створювати відчуття комфорту і клієнту захочеться стати власником такого затишного будинку.

 1. Електронний ресурс обов'язково повинен бути зручним. Є багато факторів, що забезпечують комфорт сайту. Давайте розглянемо їх максимально коротко і структуровано:
 • Намагайтеся орієнтуватися на бажання і потреби користувача – хороше знання аудиторії допоможе в продажах і забезпечить часте відвідування сайту. Наприклад, дизайн ресурсу про теоретичну фізику буде відмінний від дизайну ресурсу про косметику. Як і рівень людей відвідують сайт.
 • не мудрі з інтерфейсом - чим простіше, зрозуміліше і знайоміше меню для користувача, тим більше буде Популярність. Якщо користуватися сайтом важко, клієнт може зовсім відмовитися від відвідування і тим більше замовлення.
 • приділяйте увагу оформленню тексту та візуалізації – розділяйте кольорами та оформленням категорії сайту, це максимально спростить сприйняття.
 • Відмовтеся від складнощів – пам'ятайте «все геніальне - просто»(с). У веб-дизайні ця цитата як ніде більше актуальна.

Наведемо приклади: Багато прогресивні компанії активно використовують на своїх сайтах символи, принципи і значки, добре відомі всім користувачам мережі. Це забезпечує легкість для клієнта і збільшує популярність сайту.

 1. У вашого сайту повинен бути фірмовий стиль. Пам'ятайте, що електронний ресурс має максимально відображати символіку і стилістику, прийняту у вашій компанії. Зазвичай якісні сайти відповідають маркетинговій політиці і напрямку фірми.

Використовуйте відповідні деталі-кольори, лінії, малюнки, застосування логотипів, цінності. Важливо також якісно використовувати вільний простір ресурсу і робити грамотні композиції.

Якщо ви зможете об'єднати всі ці постулати в один сайт – точно досягнете успіху і привернете до себе відвідувачів.

Сайт повинен пробуджувати відчуття надійності, стабільності, високої якості і викликати довіру. І ці завдання Основні для веб-дизайнерів при розробці ресурсу.

Приклад такої роботи, сайт компанії Старбакс – вони використовують свої фірмові кольори, впізнавані в усьому світі і свої логотипи. Такий прийом викликає довіру і створює додаткову рекламу для компанії.

 1. Не забувайте про контент-гарний дизайн це добре, але наповнення сайту не повинно залишатися осторонь. Якість наповнення складається з: корисності, читабельності, які неймовірно тісно пов'язані між собою.

Користувач не зрозуміє і не оцінить корисний, але не читабельний контент, і навпаки – зачитается в гарні фрази, але не оцінить, чим же йому може бути корисна інформація.

І те й інше веде до краху.

 1. Довіра до електронного ресурсу. Забезпечте для свого сайту максимальну довіру користувачів, наповнивши його інформацією про фірму. Наприклад, як показує статистика, люди не довіряють сайтам, де в контактах вказана тільки Електронна пошта. Електронні ресурси, на яких немає інформації про господарів, авторів завжди будуть здаватися ненадійними і не вартими довіри.

Подбайте про те, щоб на вашому сайті були відповіді на такі питання:

 • Чи є інформація про власника, компанії?
 • Чи добре видно логотип?
 • в контактах вказані: телефон, контакти, адреси, карта під'їзду, та інше.
 • Можна з сайту дізнатися інформацію про співробітників, виконавців, працівників – ця інформація викликає стан повноцінного знайомства у користувачів.
 • Як освячена історія компанії? Що відомо? Що цікавого? Скільки років на ринку? Хто заснував? Які інвестори і клієнти?
 • Чи є портфоліо?
 • А що пишуть користувачі у відгуках і чи є відповідний розділ?
 • Гарантії – обслуговування після покупки, умови повернення та інше.
 • Яка політика конфіденційності?

зверніть увагу, що на веб-сайтах всіх відомих і серйозних компаніях обов'язково буде інформація про їх надійність і стабільність.

Відома компанія Hewlett-Packard, на своєму сайті використовує безліч посилань, які можуть бути корисні для клієнтів, що забезпечують зв'язок з фірмою, що говорять про її надійності. Також вони дають інформацію про гарантії, викладають відгуки та коментарі.

крім того, компанія пише про охорону навколишнього середовища (Інформація про повторне використання матеріалів) і відразу дає інформацію про ціну продукції.

Напрямки та тренд дизайну електронних ресурсів

всі вимоги, про які ми написали, потрібно застосовувати обов'язково, однак для дійсно хорошого сайту Вам буде потрібно застосування і найактуальнішої і модної інформації. Варто враховувати і нові тенденції в дизайні, серед яких:

 • Адаптивні характеристики – враховуючи нові технології сайт повинен добре проглядатися також на смартфонах і планшетах. При розробці візьміть до уваги і використовуйте адаптивну верстку.
 • відео та анімація-ці прийоми зроблять сайт не тільки інформативніше, але і набагато естетично приємніше. Це додасть сайту інтерактивності і жвавості.
 • Плоский дизайн – сайт повинен бути простим і легким для сприйняття.
 • Застосування і поширення UI-патернів.

Для того, щоб визначити для себе, чи потрібно вам слідувати всім цим тенденціям, чи варто застосовувати їх вибірково, задайте собі ряд простих питань.

 1. Чи принесе це нові складності для користувачів?
 2. Чи дасть вона додаткове розуміння цілей і завдань сайту?
 3. Чи буде користувачам важче використовувати сайт?
 4. Чи додасть популярності, чи буде цікавіше?
 5. Чи не спотворить фірмовий стиль?

Такі прості і ясні дії допоможуть вам розробити або замовити воістину зручний, красивий і популярний сайт.

Не залишайте без уваги цю важливу складову маркетингу, навіть якщо ваша компанія орієнтована на прямі продажу і надання послуг, веб-ресурс все одно необхідний.

Ми сподіваємося, наша стаття допоможе вам орієнтуватися в питаннях дизайну сайтів. Також ми завжди будемо раді прийняти у вас замовлення і створити для Вас сервіс, рівного якому не буде.

Вартість веб дизайну сайту — Ціна 2021

Ціна web дизайн сайтуЦінаТерміни розробки
Інтернет-магазин 1290$ 10-15 днів
Сайт візитка 490$ 5-8 днів
Лендінг пейдж 1190$ від 5 днів

Чому ми?

Студія "Space-Site" має величезний досвід у розробці веб дизайну для порталів різної складності і масштабу. Ми знаємо, як ефективно презентувати ваш бренд в інтернеті! Переваги роботи з нами:

 • висока швидкість завантаження. Незалежно від кількості графічних елементів на сайті, він буде завантажуватися максимально швидко, не дозволяючи користувачеві задуматися про перехід на інший ресурс;

 • надійність. На кожному етапі розробки ми тестуємо продукт, щоб в мережу він потрапив цілісним і без критичних вразливостей. На планшеті, комп'ютері або мобільному телефоні ваш веб-проект буде виглядати однаково красиво;

 • дотримання термінів. На етапі складання технічного завдання ми обумовлюємо терміни, і строго їх дотримуємося в процесі створення дизайну. Ви отримаєте свій сайт точно в обумовлений час, без неприємних сюрпризів з боку розробників;

 • розумна ціна. Веб дизайн & nbsp; в Києві від студії "Space-Site" являє собою відмінну якість продукту за вигідною вартістю.

замовляйте вже сьогодні!