Дизайн банера — розробка банерів для сайту | Ціна

Author: Анатолий Ситников

  • Дизайн банерів будь-якої складності
  • Отримайте продаючий макет банера
  • Для сайту або банерної реклами
  • Отримайте кілька варіантів макета
  • У векторному або растровому форматі
  • За Вашим завданням або без нього
  • Вирішуємо будь-які нестандартні завдання
Краща ціна! БАНЕР
ОТ 40$
Розрахунок

 Орієнтир за ціною40$145$265$
 Кількість банерів   1 баннер 3 баннера від 5-ти
 Анімація баннера
 Промальовування унікальних картинок
 Промальовування в різних дозволах
 HTML-5

 

Заповніть форму  — отримайте точну ціну:

8000 characters left
Якщо у Вас є технічне завдання - прикріпіть (формати: docx, odt, txt, pdf, zip, doc, rtf):
Add files

Приклад  банерів:

Банерна реклама в мережі – це один з найбільш ефективних і дієвих способів залучити нових відвідувачів на ваш ресурс.

Якщо в результаті користувач потрапляє на сайт зі стильним дизайном, зручним функціоналом і корисним товаром/послугою, він перетвориться на постійного клієнта.

Але перше, з чим стикається на сторонніх сайтах користувач – це ваш банер.

Важливо, щоб дизайн банера був привабливим і був максимально націлений на правильно підібрану цільову аудиторію.

Навіщо це потрібно?

Розробка банерів буде потрібно всім власникам ресурсів в інертніше, які хочуть роздобути ще більше відвідувачів-клієнтів. Особливо це актуально для тих, хто продає товари та послуги у всесвітній мережі.

за допомогою такого формату реклами можна залучити цільову аудиторію. Важливо розміщувати банерну рекламу на тематичних ресурсах, де користувачі вже виявляють потенційну зацікавленість у вашому товарі/послузі.

Після ознайомлення з матеріалами на це ресурсі банерна реклама з цікавою пропозицією від вашої компанії – це потужна зброя залучення трафіку на ваш інтернет-ресурс.

Замовити банер для сайту – це стратегічно правильне рішення, яке обов'язково принесе вам фінансову користь і буде популяризувати бренд.

Вартість дизайну банера — Ціна 2021

Ціна на створення банераЦіна, грнТерміни розробки
WEB банер від 40$ 9-13 днів
WEB + POS банер від 145$ 13-21 днів
Повний пакет від 265$ від 21 днів

Розробка банера для сайту

Розробка банера для сайту – це досить складний технічний і творчий процес. Важливо, щоб профільні фахівці цілеспрямовано займалися створенням таких матеріалів, а не «ділки» з вулиці. Тільки в такому випадку ви можете бути впевненими в тому, що реклама буде дійсно «чіпляти» і принесе вам комерційну вигоду.

Дизайн банерів для сайту повинен виконуватися професіоналами. Компанія «Space-Site» готова запропонувати вам свої послуги по створенню банери для сайту. Наші творчі фахівці креативно підійдуть до цієї задачі і створять цікаву, якісну і спрямовану до користувача рекламу. Над Вашим проектом буде працювати команда дизайнерів і маркетологів.

Для вашого комфорту ми готові надати персонального менеджера проекту, у якого ви можете уточнити вартість створення банера, обговорити всі технічні умови і контролювати кожен з етапів виконання замовлення.

Ми використовуємо всі наші творчі та технічні ресурси для створення дійсно привабливою і якісної реклами вашого бізнесу в інтернеті. Якщо ви хочете отримувати більше прибутку в інтернеті, рекомендуємо замовити банер на сайт у компанії «Space-Site». Також у нас ви можете замовити подальше просування вашого ресурсу і якісну рекламу в мережі.