Сайт візитка — замовити розрахунок вартості розробки | Ціна

Author: Анатолий Ситников

  • Створення сайту на зручній CMS системі
  • Доступна і зрозуміла админка сайту
  • Пошукова оптимізація сайту для Google
  • Розробка логотипу компанії
  • Надамо розміщення сайту на 1 рік
  • Повний супровід сайту в майбутньому
  • Отримайте пропозицію і вартість ↓
Найкраща ціна! ВІЗИТКА
ВІД $2219
 Адаптація під мобільні в подарунок!

Назва сайтуСтандартУнікальний
Вартість сайту$ 1610від $ 2219
Платіж для початку роботи 50%
Термін розробки в днях від 30 від 40
CMS система Tilda CMS на вибір
Унікальний дизайн сайту
Наповнення контентом
Готовність до реклами
Домен на 1 рік
Хостинг на 1 рік
Адаптація під мобільні
Форми швидкої заявки
Зворотний дзвінок
Онлайн чат
Експрес логотип
Модуль наші клієнти
Модуль наші співробітники
Модуль наші досягнення
Кнопки соц. мереж
Створення сторінок послуг
Можливість мультимовності
Повна настройка сайту
Модуль відповідь-питання
Google карта
Модуль слайдеру
Модуль наші роботи
модуль відгуків
Інструкція по управлінню сайтом
Підключення CRM і 1c розраховується індивідуально
Реклама сайту (за бажанням) Знижка при замовленні сайту 15%
SEO оптимізація $ 590
Реклама в Google $ 390
Реклама в соц. мережах $ 390
SEO від $ 390 в 1 місяць
Підтримка сайту безкоштовно перший місяць після створення

Заповніть форму  - отримаєте точну ціну:

8000 characters left
Якщо у Вас є технічне завдання - прикріпіть (формати: docx, odt, txt, pdf, zip, doc, rtf):
Add files

З 2013 року допомагаємо розвивати бізнес в інтернеті: нас рекомендують друзям!

Підвищення рівня клієнтського сервісу

Совместная работа через Корпоративний сайт прискорить взаємодію з клієнтами, а також підвищить оперативність обробки надходять звернень.

Замовляючи створення корпоративного сайту у нас, ви отримаєте максимальний функціонал і повну адмін-панель сайту.

Імідж компанії - є чи ні?

Корпоративний сайт істотно покращує імідж компанії і, таким чином, підвищує довіру до ней.Ето безпосередньо впливає на зростання продажів, і, відповідно, на рівень прибутку.

А прибуток, як усім відомо, формується за рахунок швидкості комунікації між клієнтом і компанією.

Новини компанії - будьте актуальні

Новини та події компанії будуть відображені в «живій стрічці». Співробітники завжди будуть в єдиному інформаційному просторі, зможуть оперативно реагувати на інформацію, що надходить.

Додати або відредагувати новина зможе будь-який співробітник компаніі.Добавіть фотозвіт або викласти новий бізнес ролик? Не проблема!

 Колосальна економія часу

Єдина база знань збереже корпоративну інформацію компанії. Новим співробітникам це дозволить успішно адаптуватися в найкоротші терміни.

На базі корпоративного сайту можна створити інструкцію по всім діям всередині компанії, що заощадить масу дорогоцінного часу. База знань при бажанні буде доступна за логіном і паролем для кожного окремо взятого співробітника.

Довіра клієнтів - ми знам, чому довіряють

Підвищення довіри клієнта завдяки відкритості компанії. Корпоративний сайт стає додатковим інструментом в продажах.

Від довіри до сайту залежить конверсія. Ми знаємо, на що реагують люди для замовлення, і ці моменти будуть використані на вашому сайті. Тому проект буде з самого початку орієнтований в першу чергу на замовлення і продажу.

Інформація про компанію

Дає можливість отримати клієнту необхідні актуальні відомості про компанію, такі, як способи зв'язку, розташування офісів і багато іншого.

У кожної компанії є інформація, яка не зовсім "потрібна" користувачеві, але, як і в договорі дрібним шрифтом, просто зобов'язана бути присутнім. Є інструменти, за допомогою яких будь-яку інформацію можна належним чином презентувати.

Колосальна економія часу

Єдина база знань збереже корпоративну інформацію компанії. Новим співробітникам це дозволить успішно адаптуватися в найкоротші терміни.

На базі корпоративного сайту можна створити інструкцію по всім діям всередині компанії, що заощадить масу дорогоцінного часу. База знань при бажанні буде доступна за логіном і паролем для кожного окремо взятого співробітника.

Чому корпоративний сайт замовляють у нас?

Якщо ви потрапили на цю сторінку, то значить у вас назріла необхідність замовити корпоративний сайт , і ви прийшли за правильною адресою. Кожна поважаюча себе компанія, фірма або корпорація належна мати свій власний ресурс, причому, не стільки для солідності і підтримки бізнес іміджу, а, в першу чергу, для взаємодії з клієнтами і партнерами, а також для просування за допомогою мережі Інтернет.

Перед тим, як прийняти рішення про створення корпоративного сайту, замовнику необхідно ясно і конкретно усвідомити мета розробки майбутнього ресурсу. Без чітко визначеної мети, як і в будь-якій сфері бізнесу, не варто навіть починати.

По-перше, проект, повинен нести в собі певну «смислове навантаження», а це і корпоративні кольори, і логотип, і загальний стиль фірми, а також якісь «фішки», якщо такі є і цілий ряд інших факторів і дрібниць, які будуть виділяти сайт з мільйонів інших. Просування бізнес сайту компанії буде успішним у разі, якщо ви ґрунтовно підійшли до справи з самого початку і врахували всі нюанси.

Створення корпоративних сайтів вимагає певного часу, оскільки їх масштаб кілька ширше, ніж тих же сайтів візиток. Тому, якщо вам пропонують розробити такий ресурс за кілька днів, то з великою ймовірністю це буде шаблонне рішення без оптимізації. Для більшості корпоративних сайтів достатньо всього шість основних сторінок сайту і, як правило, список сторінок такий.

Вартість корпоративного сайту - Ціна 2021

Ціна корпоративного сайту Ціна, грн Терміни розробки
Готовий дизайн сайту від 992$ 10-15 днів
Унікальний дизайн від 3922$ от 20 днів

Головна сторінка

Зазвичай на стартовій станиці веб сайту відвідувача знайомлять із загальною інформацією про те, що це за компанія, в якій сфері бізнесу спеціалізується, і які товари або послуги надає. Користувач за перші 5-10 секунд повинен зрозуміти, чим займається компанія, і чи варто далі продовжувати пошуки. Інформація повинна бути подана ємко, але коротко, оскільки далеко не у кожного є час і бажання читати довгі тексти і вникати в подробиці.

Продукція та послуги

В даному розділі сайту зазвичай знаходиться перелік основних товарів або послуг з докладним описом і супровідними фотографіями. Даний розділ корпоративного сайту може бути зроблений у вигляді меню з посиланнями на окремі сторінки, на яких вже подається детальніший опис. Можливий також варіант у вигляді довгого списку, розміщеного на одній сторінці. Цілком допустима комбінація обох варіантів, особливо якщо каталог товарів і послуг складається з декількох десятків категорій.

Додаткова інформація

На цій сторінці, як правило, розміщується додаткова інформація для клієнтів та партнерів. Це можуть бути переваги замовлення тієї чи іншої продукції, умови доставки, опис всіляких заслуг і сертифікатів компанії або просто корисна для користувача інформація.

Вакансії

Тут все просто. В даному розділі компанія публікує актуальні на даний момент вакансії. Таким чином, компанія значно підвищує шанси на пошук підходящих кандидатів, оскільки претенденти, заходячи на корпоративний сайт, можуть відразу ознайомитися зі специфікою діяльності та об'єктивно оцінити свої можливості.

Відповіді на запитання

Багато компаній нехтують створенням даного розділу, хоча, насправді, це дуже корисна сторінка, оскільки дозволяє в значній мірі економити час як клієнта, так і співробітників. В даному розділі сайту публікуються відповіді на найбільш поширені питання, прочитавши які, відвідувач отримає вичерпну інформацію без необхідності безпосереднього звернення до компанії.

Контакти

За замовчуванням ця сторінка є такою ж важливою, як і головна, оскільки, якщо клієнт дійсно зацікавлений у співпраці, він буде шукати способи, як з вами зв'язатися.

Отже, які ж цілей можна досягти за рахунок розробки власного корпоративного сайту? По-перше, це елементарне інформування цільової аудиторії, причому, на відміну від звичайного сайту, корпоративний ресурс має більш вузьку спрямованість.

По-друге, це значне скорочення витрат часу на організацію внутрішніх бізнес процесів. Наприклад, замість того, щоб організовувати масову розсилку документації серед співробітників і акціонерів, досить опублікувати файли на корпоративному сайті. Якщо інформація являє собою комерційну таємницю, то для обмеження доступу досить передбачити вхід за індивідуальним логіном і паролем.

Насправді, завдань, які здатний вирішити корпоративний сайт, чимало, і всі їх важко перелічити в одній статті. У будь-якому випадку, варто пам'ятати головне - приймаючи рішення по створенню корпоративного сайту, не помиліться з вибором виконавця. Від того, наскільки грамотно буде реалізований проект, багато в чому залежить успіх вашого бізнесу.