Розважальний сайт — замовити створення сайту для розваги і дозвілля

Author: Анатолий Ситников

 • Створення сайту на зручній CMS системі
 • Доступна і зрозуміла админка сайту
 • Пошукова оптимізація сайту для Google
 • Розробка логотипу компанії
 • Надамо розміщення сайту на 1 рік
 • Повний супровід сайту в майбутньому
 • Отримайте пропозицію і вартість ↓
Найкраща ціна! САЙТ ДОСУГ
ВІД $2219
 Адаптація під мобільні в подарунок!

Назва сайтуСтандартУнікальний
Вартість сайту$ 1610від $ 2219
Платіж для початку роботи 50%
Термін розробки в днях від 30 від 40
CMS система Tilda CMS на вибір
Унікальний дизайн сайту
Наповнення контентом
Готовність до реклами
Домен на 1 рік
Хостинг на 1 рік
Адаптація під мобільні
Форми швидкої заявки
Зворотний дзвінок
Онлайн чат
Експрес логотип
Модуль наші клієнти
Модуль наші співробітники
Модуль наші досягнення
Кнопки соц. мереж
Створення сторінок послуг
Можливість мультимовності
Повна настройка сайту
Модуль відповідь-питання
Google карта
Модуль слайдеру
Модуль наші роботи
модуль відгуків
Інструкція по управлінню сайтом
Підключення CRM і 1c розраховується індивідуально
Реклама сайту (за бажанням) Знижка при замовленні сайту 15%
SEO оптимізація $ 590
Реклама в Google $ 390
Реклама в соц. мережах $ 390
SEO від $ 390 в 1 місяць
Підтримка сайту безкоштовно перший місяць після створення

Заповніть форму  — отримаєте точну ціну:

8000 characters left
Якщо у Вас є технічне завдання - прикріпіть (формати: docx, odt, txt, pdf, zip, doc, rtf):
Add files

З 2013 року допомагаємо розвивати бізнес в інтернеті: нас рекомендують друзям!

Створення сайту розваги та дозвілля

Тематика розваг сьогодні одна з найпопулярніших в мережі. Не дивно, що багато ресурсів вибирають для себе саме таку тематику. Щоб виділитися на тлі інших, потрібно бути особливими, тому ми вирішили детально розглянути специфіку створення подібного сайту.

Класифікація розважальних сайтів

На сьогодні варто виділити такі групи розважальних сайтів:

 • Що стосуються радіо, кіно, телебачення або театрального мистецтва.
 • Про азартні ігри.
 • Музичні.
 • Спортивні.
 • Про розважальних закладах.
 • Про туризм.
 • Комікси.
 • Відеохостінги по типу YouTube.

Є ще багато підгруп, але так детально ми заглиблюватися не будемо, щоб не відволікати від головного.

Специфіка розкрутки

Характерна риса будь-якого подібного ресурсу не тільки залучення, але і утримання відвідувача. Тільки на перший погляд це завдання просте, але насправді за нею стоїть величезний професіоналізм. Особливу, якщо не сказати найважливішу, роль тут грає контент, без якого розкрутка розважального сайту просто неможлива.

Те, що не варто забувати - подібних сайтів багато, і щоб витримати конкуренцію, важливо регулярно підживлювати власне дітище і стежити за ним. Грамотна оптимізація тут важлива, як ніде в іншому ресурсі. Щоб на сайт прийшли відвідувачі, а зі збільшенням їх кількості та рекламодавці, потрібно:

 • Кожен день оновлювати контент.
 • На стадії розробки передбачити багато розділів - так вдасться охопити більшу аудиторію.
 • Конкретизувати спеціалізацію ресурсу. Це спростить його просування.
 • Активно використовувати соціальні мережі.
 • Сформувати сприятливе середовище для обміну думками. Тут варто передбачити можливість не тільки обміну коментарями, а й написання відгуків. Корисними будуть чати з консультантом і іншими відвідувачами, додатки та інші інструменти.

Ще одна важлива риса - не потрібно використовувати занадто багато ключових слів. Досить буквально 2-3 фраз, слів, які будуть органічно перемішуватися з суміжними запитами. Їх не варто використовувати в точній входження, а впроваджувати у другорядні ключі.

Зверніть увагу! Просування має починатися з найменш частотних ключових слів, далі середньо і високочастотні.

Розкрутка сайтів про кафе, ресторанах і не тільки

Власники ресторанів, кафе та інших розважальних закладів вже давно і успішно використовують для розкрутки інтернет-простір. Що цікаво, реклама в мережі зараз куди більш ефективна, ніж в офф-лайні. Виявити сайт бару, кафе, клубу або ресторану сьогодні не проблема.

Щоб ефект був відчутним, необхідно постійно працювати над рекламою. Ідеально, якщо цим буде займатися команда фахівців. Але це для багатьох власників закладів занадто дорого. Якраз тому і варто найняти тимчасового співробітника, який навчить і розповість. Більш того, знайде того виконавця, який якісно наповнить ресурс і буде займатися його просуванням в усіх напрямках.

Для визначення цільової аудиторії, і щоб вона могла знайти вас, необов'язково використовувати дорогі і не так ефективні високочастотні запити. Наприклад, фраза «ресторан на Таганці» спрацює краще, ніж просто «ресторан». При цьому вартість першого, більш детального нижче. Пам'ятайте, що відвідувачі шукають конкретну кухню або вулицю, на якій розташований ресторан. Так щоб вони смачно поїли і недалеко заїхали. При оптимізації це необхідно враховувати.

Іноді помилки, допущення ще на стадії створення, в майбутньому тільки гальмують просування. Це пояснити просто - неправильна структура ресурсу спочатку. Саме тому його розробку, розкрутку і супровід, варто довірити професіоналам.

Просування інтернет-ресурсів кафе, ресторанів повинна здійснюватися з використанням PR-методик. Це робить винятково позитивний вплив на імідж закладу. При цьому замовляючи контекстну рекламу, необхідно пам'ятати, що її ефект недовговічний. Комплексний підхід необхідний.

Також слід подбати про якісне контенті. Тексти варто супроводити унікальними фото. Трата, яка точно не допоможе просунутися - покупка посилань. Саме в цьому випадку методика не діє.

Характерні особливості просування туристичних сайтів

Цей різновид майданчиків може бути представлена в різних іпостасях. конкретніше:

 • Стосується однієї або декількох країн.
 • Організовує подорожі.
 • Туристичний портал.

Подібні ресурси часто мають високий ККД. Але це досягається легше, якщо є продумана програма просування. В такому випадку підвищення продажів досягає рівня 150-300%. Розкрутку також можна доручити фахівцям, адже в цьому сегменті дуже велика конкуренція.

Ще одна важлива особливість - нюанси роботи фірми не позначаються на переліку використовуваних методів просування. Не має значення, це продаж путівок за кордон або організація відпочинку в дитячому таборі, лікування в санаторіях. Схема розкрутки і перелік інструментів однаковий.

При цьому СЕО-просування дає необхідний ефект тільки якщо відбувається грамотна робота з цільовою аудиторією. Також слід ретельно працювати над зручністю використання, аналізувати майданчик на наявність помилок.

При розвитку такого ресурсу, зловживання ключовими словами протипоказано, адже перевантаження пошуковими запитами буде сприйматися як спам. По крайней мере, так можуть подивитися на них пошукові системи. Також варто піти від шаблонів, реагувати на кожну зміну загальної ситуації на ринку.

Пам'ятайте, що для туристичного бізнесу характерна сезонність попиту. І про це при розкручуванні забувати не варто. Рекламуватися і активно просуватися потрібно як мінімум за 1-2 місяці до піку попиту на путівки. Варто вміло і акуратно впроваджувати пошукові запити (ключі) згідно з сезоном.

Можна заощадити на маркетингу, для цього робіть ставку на низько і середньочастотні ключі. Це не знизить витрати, але і приверне клієнтів. Плюсом до поліпшення сприйняття ресурсу, стане додавання барвистих фото, бажано унікальних. Також варто розташувати на видному місці контактні дані.

Для успішної розкрутки туристичного сайту, необхідно подавати вичерпну інформацію про турах. Обов'язково вказуйте особливості, варіанти відпочинку, доступні готелі, місцевість, можливості організації поїздки. Тобто все, що може зацікавити клієнта він повинен знайти саме на вашому сайті. Також на популярність впливають відгуки, варто опублікувати хоча б кілька постів від клієнтів, які вже співпрацювали з вами.

Не варто відкладати роботу зі створення впізнаваного особи майданчика. Зрозуміло, що серед такої кількості сайтів виділитися нелегко, але досягти цієї мети можливо. Необхідно попрацювати над дизайном, використовувати рекламу, просуватися в соціальних мережах.

Специфіка розкрутки сайтів про відпочинок і розваги

Як і інших в нашій добірці, таких теж багато. Саме тому більше відвідувачів отримує той ресурс, який ретельно підійшов до розробки стратегії просування. Також необхідно постійно оновлювати вміст - завантажувати новий, цікавий контент.

Необхідно простежити за тим, щоб дизайн вашого ресурсу не був схожий з іншими подібними у конкурента. Необхідно заздалегідь продумати загальну концепцію, її наявність - обов'язкова умова для розвитку майданчиків подібного типу.

Для таких ресурсів, має значення просування в соціальних мережах, адже саме звідти йде найбільший обсяг трафіку. Тут добре працюємо прихований маркетинг, при якому використовуються ілюстрації.

Також корисну пораду - не захоплюватися з нарощуванням посилальної маси. Якщо всі етапи розкрутки проходять правильно, то лінки з'являться і без вашої участі. Необхідно використовувати всі можливі методики просування, але робити це слід усвідомлено.

Корисна звичка - анонсувати пости. Це стимулює відвідувачів заходити на сайт частіше. Анонси слід розміщувати в соціальних мережах, на форумах, тематичних ресурсах і т.д. Також не варто нехтувати RSS-розсилкою. Хоча ця методика вже давно відома, але вона не втрачає своєї актуальності і дієвості.

Корисною буде звичка регулярно заглядати на ресурси конкурентів і аналізувати їх. Відразу ж змагатися на належному рівні з розкрученими, точно не вдасться. Для початку потрібно зробити собі ім'я, роздобути постійних читачів і здійснювати максимально можливі кроки по розкрутці, а далі визнання прийде. Не забувайте, що воно повністю залежить від вас.

Як тільки відвідуваність переступила за позначку 300 унікальних візитів, варто застосувати плагін Get.2leep.com. Суть роботи його в тому, що, клікаючи на зображення на одному сайті, відвідувач переміщається на інший.

Також можна пройти реєстрацію в системі перегляду сайтів. Це допоможе збільшити відвідуваність свого. Після перегляду деякої кількості сайтів, буде створена посилання, яку також можна поширювати. Залучені користувачі повинні при цьому побувати на сайті раніше, ніж пройти реєстрацію. Тобто, чим більше осіб притягнуто, тим вище відвідуваність ресурсу. Ми не агітуємо однозначно неї використовувати, адже вона поки що спірна. Застосовувати її чи ні, вирішувати вам.

Залишається актуальним метод коментування в блогах, які мають схожу тематику. У самому пості, можна зробити посилання на власний сайт. За рахунок цього є відвідування майданчиків всіх коментаторів. Цей спосіб, на відміну від попереднього, ми радимо використовувати.

Трохи про трафік

За статистикою, новинні ресурси відвідують напередодні будь-яких важливих подій, особливо політичних. Якщо говорити про спортивні змагання, то тут працює той же правило. Як тільки подія відбулася - інтерес до ресурсів істотно знижується.

Щоб розуміти, яке ж напрямок вибрати, потрібно вивчити цільову аудиторію, а у подібних розважальних порталах за статистикою вона така:

 • 21% - чоловіки 25-34 года.
 • 20% жінки 18-24 года.
 • 19% - жінки 25-34 года.
 • 18% - чоловіки 18-24 года.
 • 12% - чоловіки 35-44 года.
 • 10% - жінки 35-44 года.

Якщо поглянути на статистику відвідування розважальних сайтів, то:

 • 48% відвідувачів приходить на них днем.
 • 31% ввечері.
 • 15% вранці.
 • 6% вночі.

Ця статистика, допоможе краще зрозуміти цільову аудиторію. Але все ж конкретно говорити про терміни просування не можна, адже є багато додаткових чинників, які здатні вплинути на розкрутку.

Точно сказати що-небудь, можна тільки після аудиту, а на оптимізацію ресурсу потрібно від 2 місяців. Після завершення його, вдасться довести всі параметри до норми і отримати суттєвий приріст трафіку.

Вигода співпраці

Якщо все вище сказане ще вас не переконало в нашому професіоналізмі, то ми готові привести ще кілька вагомих аргументів «за» роботу з нами:

 • Багато замовників, що вже отримали результат. Ми пишаємося своєю величезною клієнтською базою.
 • Доступні ціни. Дешевше точно не знайдете.
 • Грамотний розподіл бюджету. На просування вашого розважального сайту буде витрачено рівно стільки, скільки потрібно для досягнення бажаного вами результату.
 • Ми використовуємо тільки перевірені методики, які гарантовано дають результат.
 • Багато безкоштовних опцій, які допоможуть в розкручуванні.

Якщо у вас з'явилися будь-які питання або хочете почати співпрацю з нами, то зв'язуйтеся з нашими менеджерами.

Вартість розважального сайту — Ціна 2021

Ціна розважального сайту Ціна, $ Терміни розробки
Шаблонный дизайн від 992$ 10-15 днів
Унікалізованний дизайн від 1892$ 15-20 днів
Унікальний дизайн від 3922$ від 20 днів