Створення сайту банку — замовити розробку сайту для банку

Author: Анатолий Ситников

 • Створення сайту на зручній CMS системі
 • Впровадження сервісу банку на сайті
 • Сайт оптимізовано для Google
 • Можете замовити розробку брендбуку
 • Сайт працює на імідж вашого банку
 • Повний супровід сайту в майбутньому
 • Отримайте пропозицію і вартість ↓
Найкраща ціна! САЙТ БАНКУ
ВІД $2219
 Адаптація під мобільні в подарунок!

Назва сайтуСтандартУнікальний
Вартість сайту$ 1610від $ 2219
Платіж для початку роботи 50%
Термін розробки в днях від 30 від 40
CMS система Tilda CMS на вибір
Унікальний дизайн сайту
Наповнення контентом
Готовність до реклами
Домен на 1 рік
Хостинг на 1 рік
Адаптація під мобільні
Форми швидкої заявки
Зворотний дзвінок
Онлайн чат
Експрес логотип
Модуль наші клієнти
Модуль наші співробітники
Модуль наші досягнення
Кнопки соц. мереж
Створення сторінок послуг
Можливість мультимовності
Повна настройка сайту
Модуль відповідь-питання
Google карта
Модуль слайдеру
Модуль наші роботи
модуль відгуків
Інструкція по управлінню сайтом
Підключення CRM і 1c розраховується індивідуально
Реклама сайту (за бажанням) Знижка при замовленні сайту 15%
SEO оптимізація $ 590
Реклама в Google $ 390
Реклама в соц. мережах $ 390
SEO від $ 390 в 1 місяць
Підтримка сайту безкоштовно перший місяць після створення

Заповніть форму  — отримаєте точну ціну:

8000 characters left
Якщо у Вас є технічне завдання - прикріпіть (формати: docx, odt, txt, pdf, zip, doc, rtf):
Add files

З 2013 року допомагаємо розвивати бізнес в інтернеті: нас рекомендують друзям!

Створення сайту для банку - замовити розробку сайту для банку

Основне призначення сайту банку - привертати увагу потенційних клієнтів при першому ж відвідуванні і викликати бажання співпрацювати. Ресурс зобов'язаний відразу ж привернути до себе, вселити довіру і викликати бажання відразу ж прийти у відділення і використовувати послуги. Саме за цими правилами і створюється якісний сайт будь-якого фінансової установи. Ми відповідально підходимо до виконання такого завдання і віддаємо свій досвід і знання для вашого сайту по максимуму.

Банку сайт необхідний

Зрозуміло, що будь-яка сучасна структура, в тому числі банківська, потребує просування на просторах інтернету. Банк, сьогодні складно уявити без власного сайту, куди клієнти можуть прийти за повною інформацією про ту чи іншої послуги, банківський продукт. При цьому дані, повинні бути подані в такому обсязі, щоб не потрібно було звернення в колл-центр або в відділення.

Не дивно, що створення сайту для банку, одна з дуже затребуваних послуг нашого агентства. Саме на веб-ресурсі, фінансова установа зможе подавати таку інформацію:

 • Новини, що стосуються роботи банку.
 • Послуги - кредитні програми, депозити, карткові рахунки.
 • Умови співпраці з фізичними та юридичними особами.
 • Інші дані, які можуть бути цікаві відвідувачам сайту.

Велика ймовірність того, що перше знайомство з банком відбувається саме на сайті, а не у відділенні. Таке вже час, що в онлайн світі людям комфортніше. Тому важливо подбати про хороше перше враження. Від цього залежить, чи стане цей відвідувач черговим на сайті або перетворитися в лояльного клієнта, який буде активно використовувати послуги.

Ми пропонуємо розробку такого сайту, який з перших секунд захопить відвідувача і не дасть йому піти на інший ресурс, викличе і утримає інтерес.

Не забувайте, що сайт банку - це не багато ні мало візитна картка, обличчя в інтернет-просторі. Дизайн його зобов'язаний бути зрозумілим, однозначним для кожного відвідувача, навіть для того, які = й не дуже добре орієнтується на подібних сайтах і того, який не розбирається в таких послугах. Дуже важливий момент - багатофункціональність і сайт повинен бути таким.

Головні функції сайту банку

Хоча сайт банку повинен бути багатофункціональним, все ж існує ряд ключових завдань, які він виконує. Серед них:

 • Інформативність. Коли клієнт потрапляє на сайт, у нього повинен відкриватися доступ до максимального обсягу даних. Які можуть стосуватися: кредитних і дебетових карток, залишків коштів на рахунку, оплати різноманітних послуг, переказу коштів, бонусних пропозицій, адрес банкоматів, терміналів, відділень. Подібна структура складна, і щоб вона була зрозуміла для відвідувача потрібно постаратися, а саме створити багаторівневе меню. Саме з його допомогою, вдасться зрозуміло структурувати інформацію і як результат, отримати відповіді на головні питання.
 • Імідж в дрібницях. Сайт, в тому числі, виконує рекламну функцію, він здатний залучати нових клієнтів. Робити це офіційний ресурс зобов'язаний правильно. Тобто при попаданні на офіційний сайт клієнтові повинно стати цікаво, і він тут же може захотіти спробувати і отримати всю інформацію. Якщо рекламна кампанія буде правильною, то він захоче стати клієнтом саме цього банку. Не варто забувати, що клієнти різні і їх вимоги відрізняються, але загальне - це бажання отримати зрозумілу, просту і безпечну інформацію. При розробці сайту, ми докладаємо максимум зусиль, щоб він став стильним, таким, що запам'ятовується, але при цьому ненав'язливим. Створюємо максимально зручну і практичну навігацію.
 • Сервіс. Якщо на сайті є багато функцій, які дають можливість використовувати ресурс по повній, то це відкриває можливості для відвідувача. Тут також має значення можливість поновлення сервісних функцій. Вони дають можливість максимально швидко і просто ознайомитися з повним функціоналом сайту. Важлива форма зворотного зв'язку - це функція, яка дозволить зменшити завантаженість колл-центру і співробітників в відділенні. Якраз зворотний зв'язок, допомагає вирішувати багато проблем або відповісти на питання, пов'язані з фінансами. Зручно, якщо буде можливість замовлення карти онлайн, оформлення депозиту або подачі заявки на кредит.

Решта функціональні можливості сайту вашого банку визначаєте ви самі, ми готові взятися за їх розробку.

Особливості розробки

Банк - одна з найбільш стрімко розвиваються сфер економіки. Причому, ця тенденція спостерігається по всьому світу. Для потенційних клієнтів сайт банку - це інструмент отримання важливої ​​для них інформації. Стосується вона звичайно ж банківських послуг. А чим доступніше і зрозуміліше ці дані будуть подані, тим вище шанси, що відвідувач сайту таки стане клієнтом банку. Те, що в будь-якому випадку цікавить - курси валют, умови отримання кредитів, депозитні програми, карткові продукти. Звичайно, важлива інформація про банкоматах і відділеннях, їх графіках роботи.

Важливо щоб всі дані, що цікавлять можна було знайти легко, без тривалих блукань по сторінках.

Є ще ряд нюансів. Так, при створенні подібного ресурсу, особлива увага приділяється технічній його частині. Сьогодні вона з затребуваних послуг «клієнт-банк», але для налагодження її роботи, необхідно створення відповідного технічного забезпечення. Ретельне опрацювання та формування зрозумілого, зручного і ергономічного інтерфейсу.

Ще одним важливим компонентом, на нашу думку, є створення і запуск коректної роботи численних онлайн-калькуляторів. Якщо такі будуть на сайті, клієнтові не доведеться використовувати послуги сторонніх ресурсів. А значить, і бродити по іншим сайтам, де є ризик отримати іншу пропозицію, що стосується його запитів. Калькулятори багатофункціональні і ними не варто нехтувати.

Дизайн і не тільки

Ми вважаємо, що створення дизайну сайту банку, також має величезне значення і це одна з наших унікальних послуг. Від того наскільки грамотно буде представлений інтерфейс, залежить залучення і утримання клієнтів. Дизайн, ні багато ні мало, впливає на збільшення лояльності вже існуючих клієнтів.

При цьому існують важливі моменти:

 • Включення і передача корпоративної специфіки банку.
 • Надання повного обсягу цікавить клієнта інформації.
 • Надання посильних послуг в інтернет-просторі.

Плюс до цього, дизайн повинен бути адаптивним, тобто сайт створюється таким, щоб був зручним для перегляду на пристроях будь-якого типу - ПК з різним розміром екрану, планшеті, смартфоні.

Додатково до розробки сайту, ми пропонуємо такі послуги в сфері IT, які можуть зацікавити банки:

 • Розробка CMS.
 • HR-портали.
 • Створення платіжних сервісів.
 • Розробка інтернет-банкінгу.
 • Проектування інтерфейсів терміналів, банкоматів.
 • Інтеграція банківських сервісів.
 • І багато іншого.

Ми абсолютно впевнено заявляємо, що наше агентство маємо необхідну компетенцію для розробки всього найважливішого наповнення і дизайну сайту будь-якого банку в країні і за кордоном.

Розробка CMS

Особливу увагу хочеться приділити розмови про розробку CMS, адже ми використовуємо надійну і стабільну систему управління контентом. Вона пройшла перевірку часом і численними проектами, в тому числі сайтами банків. Вона зарекомендувала себе як:

 • Надійна.
 • Безпечна.
 • Проста в управлінні.

Вона дає повні можливості управління контентом і як результат, створення сайту банку з високим рівнем якості.

Ми чесні перед собою і вами, і відразу говоримо, що розробка і тестування сайту банку займає багато часу. Мабуть, ця процедура сама енергозатратна, якщо порівнюватися з іншими сайтами. Але труднощі нас не лякають, тому готові працювати і давати вам очікуваний результат у вигляді великої кількості лояльних клієнтів. А ваш сайт підкорить багатофункціональність, зручністю, оригінальним дизайном.

 

Вартість сайту банку — Ціна 2021

Ціна сайту для банку Ціна, грн Терміни розробки
Шаблонний дизайн від 2000 $ 35 днів
Унікалізованний дизайн від 5000 $ 40-60 днів
Унікальний дизайн від 10000 $ від 60 днів