Створення сайту на Angular — замовити розробку сайту на AngularJS

Author: Анатолий Ситников

 • Створення інтерактивного сайту AngularJS
 • Функціонал будь-якої складності
 • Пошукова оптимізація сайту для Google
 • Шаблонний або унікальний дизайн
 • Залучення клієнтів через сайт
 • Повний супровід сайту в майбутньому
 • Отримайте пропозицію і вартість ↓
Найкраща ціна! AngularJS
ВІД 2500$
 Адаптація під мобільні в подарунок!

Вид сайтуКорпоративнийМагазинСервіс
Вартість сайту на Angular 2900$ 2500$ 3300$
Гарантія на успішність*
Платіж для початку роботи 50%
SEO оптимізація** 8000 грн.
Реклама в Google** 7500 грн.
Реклама в соц. мережах** 5000 грн.
Адаптація під мобільні
Готове дизайн рішення
Унікальний дизайн сайту +14 990 грн. +19 990 грн. +24 990 грн.
Терміни в робочих днях до 15 дней до 25 дней до 45 дней
Навчання користуванням сайту
Відкритий код движка сайту
Зрозуміла адмін панель сайту
Можливість SEO оптимізації
Можливість підключення CRM
SEO просування від 8 000 грн в 1 місяць - від 6 місяців
Написання текстів на сайт від 30 грн за 1 000 знаків без пробілів
Підтримка сайту безкоштовно перший місяць після створення

*Під гарантією на успішність мається на увазі гарантія за договором на дзвінки і заявки з сайту, в разі, якщо подальшої рекламою займається наша група компаній.

**Разова оплата. Окремо оплачується бюджет на покази реклами в Google або в соціальних мережах. Бюджет на SEO просування сайту в місяць від 8000 гривень. Мінімальний бюджет на покази в Facebook і Instagram 3 $ на добу. Мінімальний бюджет на кліки в Google на добу 200 гривень.

Заповніть форму  — отримаєте точну ціну:

8000 characters left
Якщо у Вас є технічне завдання - прикріпіть (формати: docx, odt, txt, pdf, zip, doc, rtf):
Add files

З 2013 року допомагаємо розвивати бізнес в інтернеті: нас рекомендують друзям!

Що вибрати React.js, Vue.js або AngularJS?

Дане питання виникає у багатьох, хто створює сайт або власний додаток для мобільного. Однозначної відповіді немає, адже кожна із запропонованих програмних платформ має свої особливості і унікальні переваги. Щоб все ж зробити правильний вибір, варто розібратися в особливостях кожного фреймворка саме для ваших бізнес-завдань.

Що таке React.js, Vue.js або AngularJS?

Уявіть, що вам потрібно створити інтерактивну веб-додаток, в цьому випадку найбільш правильним рішенням стане платформа Angular. Це JavaScript фреймворк з відкритим вихідним кодом. Також відмінно підходить для створення Лендінзі. Основне завдання програмної платформи -расшіріть доповнення, створені на базі шаблону MVC, поліпшити розробку, провести тестування.

React - це бібліотека JavaScript, з її допомогою розробляються додатки Андроїд і iOS. При цьому залишається можливість постійної зміни даних. При використанні її для створення одно- та багатосторінкових сайтів гарантує, що управління буде простим, інформація масштабированной. Плюс до цього сайт точно буде швидко працювати. Особливістю цієї програмної платформи є те, що відбувається односпрямована передача даних від батьківських до дочірніх компонентів.

І третій учасник порівняння Vue js - це ультрасучасний фреймворк JavaScript. Його основне призначення - допомога в розробці адаптуються користувальницьких інтерфейсів, просунутих односторінкових сайтів. Основною перевагою даної програми є легкість інтеграції в проекти, які використовують інші бібліотеки.

Сильні сторони

Розглянуті платформи мають схожу архітектуру, дизайн, але при цьому у них є і деякі відмінності, особливості. Власне це і визначає їх популярність в тій чи іншій сфері.

Важливі риси, що впливають на популярність AngularJS:

 • MVVM або Model-View-ViewModel - дає можливість розділити моделі та подання для них зміни окремо одна об одну. Для прикладу - розробник може встановлювати параметри роботи з даними, при цьому дизайнер працює з інтерфейсом.
 • Двостороннє зв'язування даних. Дозволяє звільнити сервер від роботи з шаблонами, при цьому вони відображаються як HTML-теги.
 • Покращений RXJS і компіляція менше 3 секунд. За це відповідає новий лаунчер - HTTP Client.

Головні відмінні риси React.js:

 • Простий синтаксис. За рахунок його використання вдається легко вивчати і застосовувати програму. Тобто розробка на цій платформі займає небагато часу, не потребує глибокого вивчення TypeScript.
 • Робота при високій завантаженості. Єдина умова використання ES6 / 7 ReactJS.
 • Віртуальний DOM. Він дає можливість встановити різницю між поточним і попереднім станом інтерфейсу. За рахунок цього вдається оптимізувати оновлення браузера.
 • Постійне оновлення даних бібліотеки. При цьому враховуються побажання і відгуки розробників react application.

Важливі особливості Vue.js:

 • Посилений HTML. Допомагає оптимізувати обробку HTML-блоків з використанням різних компонентів.
 • Максимальна продуктивність. За рахунок відмінної швидкості і гнучкості програми вдається взяти найбільшу продуктивність, якщо порівнювати з іншими фреймворками.
 • Детальна документація. З її допомогою вдається швидше навчити розробником, це дуже економить час на розробку додатків із застосуванням базових знань HTML і JavaScript.

Скільки доведеться витратити часу на розробку сайту

Для початку слід визначитися з профілем сайту, тобто чим це буде - інформаційним порталом, блогом, сайтом-візиткою, Лендінзі. Процес створення досить трудомісткий, для його реалізації необхідно витратити багато зусиль. Причому це стосується як зусиль з боку розробника, так і замовника. Терміни готовності для кожної із зазначених платформ і конкретного проекту обговорюються окремо. Це може бути, як 10, так і 60 робочих днів.

Час на розробку програми: скільки доведеться витратити?

Що стосується розробки програми, то тут просто необхідний відповідальний підхід. Особливо це відноситься до підготовчого етапу, власне це і визначає остаточні терміни.

Для початку слід окреслити складність програми та платформу, для якої воно розробляється. Так на Андроїд додаток доведеться витратити на 20-30% більше часу, ніж на iOS. Причиною тому необхідність проведення тесту на більшій кількості девайсів. Також терміни залежать від багатьох інших чинників і можуть варіюватися в межах від 3 днів до 6 місяців.

Вартість

На неї впливає ряд факторів, серед яких:

 • Функціональна завантаженість додатки або веб-сторінки.
 • Кількість інтеграція з зовнішніми сервісами.
 • Складність елементів і анімації, кількість екранів.
 • Навантаження запитів на сервера.
 • Складнощі взаємодії між користувачами.
 • Вимоги безпеки.

Розробка додатків на React.js, Vue.js або AngularJS від Space-site

Команда Space-site вже багато років займається розробкою веб-додатків. За цей час втілено в життя сотні успішних проектів, які до цього дня генерують для своїх власників і за сумісництвом наших клієнтів прибуток.

Замовити розробку веб-додатків або сайтів на React.js, Vue.js або AngularJS можна на нашому сайті, залишити заявку. Кожен бажаючий може отримати безкоштовну консультацію різних профільних фахівців, для цього просто зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом. Ми допоможемо впровадити вам сучасні рішення і зробити свою компанію лідером на ринку.

Вартість сайту на AngularJS — Ціна 2021

Ціна сайту на AngularJS Ціна, $ Терміни розробки
Шаблонний дизайн від 2900$ 10-15 днів
Унікалізованний дизайн від 2500$ 15-20 днів
Унікальний дизайн від 3300$ від 20 днів