Створення сайту на Drupal — замовити розробку сайту на Друпал | Ціна

Author: Анатолий Ситников

  • Створення професійно на Drupal
  • Проста адмін панель сайту
  • Сайт на Друпал будь-якої складності
  • Унікальний продає дизайн сайту
  • Надамо розміщення сайту на 1 рік
  • Повний супровід сайту в майбутньому
  • Отримайте ціну і пропозицію на Email ↓
Найкраща ціна! DRUPAL
ВІД $5992
 Адаптація під мобільні в подарунок!

Вид сайтуСайт послугМагазинЛендинг
Вартість сайту на Drupal від $ 5992 від $ 9190 від $ 2990
Платіж для початку роботи 50%
Терміни в робочих днях від 10
Гарантія на успішність*
Реклама сайту (за бажанням) При замовленні сайту знижка 15%
SEO оптимізація** $ 590
Реклама в Google** $ 390
Реклама в соц. мережах** $ 390
Адаптація під мобільні
Готове дизайн рішення
Навчання користуванням сайту
Відкритий код движка сайту
Зрозуміла адмін панель сайту
Можливість підключення CRM
Підтримка сайту безкоштовно перший місяць після створення

*Під гарантією на успішність мається на увазі гарантія за договором на дзвінки і заявки з сайту, в разі, якщо подальшої рекламою займається наша група компаній.

**Разова оплата. Окремо оплачується бюджет на покази реклами в Google або в соціальних мережах. Бюджет на SEO просування сайту в місяць від $ 390. Мінімальний бюджет на покази в Facebook і Instagram $ 5 на добу. Мінімальний бюджет на кліки в Google на добу $ 20.

Заповніть форму  — отримаєте точну ціну:

8000 characters left
Якщо у Вас є технічне завдання - прикріпіть (формати: docx, odt, txt, pdf, zip, doc, rtf):
Add files

З 2013 року допомагаємо розвивати бізнес в інтернеті: нас рекомендують друзям!

Замовте розрахунок сайту на Drupal прямо зараз!

Сьогодні рішення створити власний сайт, інтернет магазин або сайт компанії - це досить поширене явище. Але далі за таким бажанням слід безліч технічних питань і рішень, які потрібно приймати. Часто непрофесіоналам досить складно самостійно це зробити.

Команда фахівців компанії «Space-Site» щиро вірить, що ви професіонали своєї справи і процвітаєте в своєму сегменті бізнесу. Керуючись досвідом тисяч подібних кейсів, ми рекомендуємо вам замовити розробку сайтів на Drupal у компанії «Space-Site», адже кожен професіонал повинен займатися своєю справою.

Ми щодня стикаємося з такою роботою. Вибравши такий варіант, ви збережете свій час і гроші. Команда «Space-Site» комплексно підійде до вирішення вашого питання і в обумовлені терміни здасть готовий проект.

Вартість сайту на Drupal — Ціна 2021

Ціна створення сайту на ДрупалЦіна, $Терміни розробки
Шаблонний дизайн від 2990$ 9-13 днів
Унікалізованний дизайн від 5992$ 13-21 днів
Унікальний дизайн від 9190$ від 21 днів

Геть муки вибору!

Звичайно ж, вибір «движка», на якому буде створюватися ресурс - це вкрай важливий етап. Від цього своєрідного фундаменту залежить все: функціонал, стабільність, надійність або вразливість ресурсу, а також зручність наповнення контентом і можливість якісного адміністрування.

Замовити сайт на Drupal - це зважене і правильне рішення з боку замовника. Така система CMS вважається однією з найстабільніших і популярних. Ще одна додаткова перевага - вона поширюється за принципом «open source».

Це означає, що код відкритий і мільйони розробників тестують і перевіряють систему одночасно. Все це в сукупності гарантує, що ви отримуєте надійну, стабільно працюючу і перевірену платформу, яка стане основою для якісного функціонування вашого сайту.

Розробка сайту на Drupal фахівцями нашої компанії означає, що ви зможете отримати індивідуальний дизайн сайту, необхідну кількість функціональних модулів (функція замовлення, бронювання, відгуки, коментарі, допомога та інше).

Більш того, «движок» Drupal дасть вам можливість в подальшому легко і просто адмініструвати сам ресурс, наповнювати його контентом.

Первісна розробка сайту фахівцями «Space-Site» - обов'язкова (так ви зможете бути впевнені, що в подальшому ресурс буде стабільно працювати), а подальше адміністрування і наповнення - опціональна послуга. Якщо ви хочете повне і професійний супровід ресурсу професіоналами, ви можете замовити розробку сайтів drupal під ключ фахівцями «Space-Site».

Не витрачайте час даремно - виводьте свій бізнес в інтернет!