Розробка сайту на Laravel Framework — замовити сайт на фреймворку

Author: Анатолий Ситников

 • Створення сайту на кращому фреймворку
 • Доступна і ясна админка сайту
 • Пошукова оптимізація сайту для Google
 • Розробка сайту, що продає
 • Надамо розміщення сайту на 1 рік
 • Повний супровід сайту в майбутньому
 • Отримайте пропозицію і вартість ↓
Найкраща ціна! LARAVEL
ВІД $3892
 Адаптація під мобільні в подарунок!

Вид сайтуСайт послугМагазинЛендинг
Вартість сайту на Laravel від $ 3892 від $ 5190 від $ 2990
Платіж для початку роботи 50%
Терміни в робочих днях от 10
Гарантія на успішність*
Реклама сайту (за бажанням) При замовленні сайту знижка 15%
SEO оптимізація** $ 590
Реклама в Google** $ 390
Реклама в соц. мережах** $ 390
Адаптація під мобільні
Готове дизайн рішення
Навчання користуванням сайту
Відкритий код движка сайту
Зрозуміла адмін панель сайту
Можливість підключення CRM
Підтримка сайту безкоштовно перший місяць після створення

*Під гарантією на успішність мається на увазі гарантія за договором на дзвінки і заявки з сайту, в разі, якщо подальшої рекламою займається наша група компаній.

**Разова оплата. Окремо оплачується бюджет на покази реклами в Google або в соціальних мережах. Бюджет на SEO просування сайту в місяць від $ 390. Мінімальний бюджет на покази в Facebook і Instagram$ 5 на добу. Мінімальний бюджет на кліки в Google на добу $ 20.

Заповніть форму  — отримаєте точну ціну:

8000 characters left
Якщо у Вас є технічне завдання - прикріпіть (формати: docx, odt, txt, pdf, zip, doc, rtf):
Add files

З 2013 року допомагаємо розвивати бізнес в інтернеті: нас рекомендують друзям!

Створення сайтів на Framework Laravel - замовити розробку на Ларавел

РНР один з найпопулярніших серверних мов в світі. Він залишається в топі мов для розробки різних додатків, причому в основному за рахунок виходу нової версії РНР 7. Вона істотно перероблена і оптимізована особливо за рахунок використання РНР-фреймворк.

Чому Laravel

Вона стала кращою технологією в веб-розробці за рахунок гнучкості, простоти використання, високий ступінь безпеки і універсальності. При цьому РНР-кодування є тим, що стає одноманітним і повторюваним.

Сьогодні завдання від клієнтів стають складніше, а самі вони висувають великі вимоги. Саме тому розробникам доводиться шукати способи економії часу і зусиль, спрощення та оптимізації процесів кодування. Якраз в цьому випадку стають дуже до речі РНР-фреймворки, які виконують саме завдання по оптимізації процесу розробки програми.

Якщо сказати простіше, то РНР-фреймворки прискорюють і оптимізують процеси веб-розробки, тим самим вдається мінімізувати постійно повторювані кодування. За рахунок цього, процес стає не таким нудним і складним, в тому числі для самих розробників.

Тож не дивно, що багато хто віддає перевагу тим фреймам, які прості у використанні і їх вдається легко освоїти. Саме для них створено Фреймворк Laravel. З його допомогою вдається легше реалізувати завдання, застосовуючи РНР, особливо якщо порівнювати з іншими продуктами, такими як Symfony і Zend. Але все ж, при цьому потрібно мати сучасними знаннями РНР, тільки в цьому випадку робота з Laravel виявиться простою і зрозумілою, а використання результативним.

Laravel для швидкої і якісної розробки

Фреймворк в загальному вигляді - це набір інструментів, шаблонів, які створені для спрощення роботи розробника веб-ресурсу, додатки. За рахунок їх застосування вдається отримати доступ до бази даних в об'єктно-орієнтованому вигляді.

Що стосується Laravel, то це сучасний, зрозумілий і надійно працюючий інструмент для веб-програмування. У ньому відкритий вихідний код, тобто доступний фреймворк безкоштовно.

Laravel відносно молодий, адже з'явився тільки в 2011 році. Але за цей час навколо нього встигло сформуватися і розвинутися велика спільнота.

Цей Фреймворк має офіційну документацію, багато що пояснює літератури і відеокурсів. Також він заснований на компонентах Symfony, а це означає, що використовується кодова база високої якості. І, по суті, Laravel - це продумана комбінація декількох фреймворками, з якими зручно працювати. Існує ряд важливих причин, чому саме його вибирають для себе багато розробників, і ми розповімо про ці важливі моменти.

Перше знайомство

Laravel це без перебільшення оригінальне рішення серед РНР-фреймворк для веб-розробки з відкритим кодом. Тобто, його можна використовувати безкоштовно. Він має виразний синтаксис і елегантну структуру того самого коду. За рахунок цього, робота з веб-програмування істотно спрощується. Корисні атрибути фреймворками, включають в себе кілька варіантів використання утиліт для регулювання баз даних, модульної системи пакетування, розумний менеджер залежностей.

Laravel з якого боку не глянь виграшний варіант, і далі ми запропонуємо основні аргументи «за» його використання.

Новаторський засновник

Створено Laravel в 2011 році Тейлором відвели, і з того часу, не залишилося нічого зі стартовою розробки. І це для веб-майстрів добре, адже творець намагається постійно вдосконалювати своє дітище. Відбувається регулярне впровадження нових рішень, які допомагають витягти з роботи з фреймворками максимум користі. Серед основних інновацій:

 • Шаблон SaaS.
 • Laravel Spark.
 • Lumen – мікрофреймворк.

Відмінна документація

Фреймворк - це не тільки відмінна основа для розробки, а й документація, яка її підтримує. Створена вона тим же Тейлором Олівером. Документальне підкріплення чітке і зрозуміле. За рахунок цього будь-який, хоч досвідчений, хоч початківець розробник, зможе вивчити і зрозуміти всі аспекти роботи з фреймворками. Покрокова документація включає в себе докладну інструкцію роботи, і, слідуючи їй, виконати необхідну завдання не важко буде.

Простота впровадження залежностей

Для розробників впровадження залежностей - це буденна задача. Особливо часто це потрібно при роботі над довгостроковими, великими проектами. За рахунок впровадження залежностей, вдається видалити конкретний клас з використанням кодування в контракті. При цьому особлива увага приділяється поняттю слабкої зв'язаності класів. За рахунок цього, код спрощується і з'являється можливість підключення розширень для управління.

Розвинена структура додатки

Laravel розпорядженні розвиненою структурою. Основне її призначення - це отримати хорошу стартову позицію для проектів будь-якого масштабу. Структура дає можливості розробнику легко управляти додатком і саме так, як того хочуть замовники.

Найкраща особливість фреймворками - це відсутність обмеження для розміщення класів. Структура Laravel включає в себе паку додатків і кореневої каталог. А сам Фреймворк містить багато різних готових пакетів для вирішення будь-яких завдань, в тому числі нестандартних. Це дуже прискорює розробку.

Можливості з Laravel

З використанням цього фреймворка, відкриваються можливості для реалізації будь-яких великих і великих проектів. І це не тільки Лендінгем, але і корпоративні сайти, соцмережі, дашборда, аукціони, інші сервіси, в тому числі бекенд для мобільних додатків і багато іншого.

Переваги Laravel над іншими платформами

Існує ряд важливих переваг, серед них:

 • Laravel швидкий і у нього світле майбутнє. Процес установки і настройки дивно простий.
 • З коробки працює з будь-якої з популярних СУБД. Чи вдасться заточити під роботу з NoSQL рішеннями.
 • Запропоновано з декількома попередньо пакетами. За рахунок цього, процес веб-розробки спрощується, економить не тільки час, але і бюджет власника додатки і розробника.
 • У Laravel включені ряд інструментів, які допомагають захиститися від XSS і SQL-ін'єкцій. За рахунок цього час на розробку коду, що відповідає за безпеку сайту, зменшується.
 • Використовується кодова база високої якості.
 • Постійні оновлення - кожні півроку.
 • Laravel легше інших пропозицій, в тому числі Symfony.
 • Підтримує інтеграцію з Vue.Js з коробки.
 • Підходить для створення веб-додатків будь-якого типу - класичних, сервісів, SPA.
 • Інтеграція з технологіями: Redis, Meemcached, ElasticSearch.
 • Вже створено і постійно розвивається активна спільнота розробників, які працюють і підтримують пакети для авторизації, проведення платежів.
 • Відразу запропоновані зручні інструменти для тестування.

Вартість сайту Laravel - Ціна 2021

Ціна сайту Laravel Ціна, $ Терміни розробки
Шаблонний дизайн 2990$ 10-15 днів
Унікалізованний дизайн від 3892$ 15-20 днів
Унікальний дизайн від 5190$ від 20 днів