Створення сайту нічного клубу — замовити сайт для нічного закладу

Author: Анатолий Ситников

 • Створення сайту на люблю CMS
 • Наповнення необхідним контентом
 • Пошукова оптимізація сайту для Google
 • Можливість замовити фірмовий стиль
 • Організація заходів через сайт
 • Залучення нових клієнтів для клубу
 • Отримайте пропозицію і вартість ↓
Найкраща ціна! НІЧНИЙ КЛУБ
ВІД $2219
 Адаптація під мобільні в подарунок!

Назва сайтуСтандартУнікальний
Вартість сайту$ 1610від $ 2219
Платіж для початку роботи 50%
Термін розробки в днях від 30 від 40
CMS система Tilda CMS на вибір
Унікальний дизайн сайту
Наповнення контентом
Готовність до реклами
Домен на 1 рік
Хостинг на 1 рік
Адаптація під мобільні
Форми швидкої заявки
Зворотний дзвінок
Онлайн чат
Експрес логотип
Модуль наші клієнти
Модуль наші співробітники
Модуль наші досягнення
Кнопки соц. мереж
Створення сторінок послуг
Можливість мультимовності
Повна настройка сайту
Модуль відповідь-питання
Google карта
Модуль слайдеру
Модуль наші роботи
модуль відгуків
Інструкція по управлінню сайтом
Підключення CRM і 1c розраховується індивідуально
Реклама сайту (за бажанням) Знижка при замовленні сайту 15%
SEO оптимізація $ 590
Реклама в Google $ 390
Реклама в соц. мережах $ 390
SEO від $ 390 в 1 місяць
Підтримка сайту безкоштовно перший місяць після створення

Заповніть форму  — отримаєте точну ціну:

8000 characters left
Якщо у Вас є технічне завдання - прикріпіть (формати: docx, odt, txt, pdf, zip, doc, rtf):
Add files

З 2013 року допомагаємо розвивати бізнес в інтернеті: нас рекомендують друзям!

Сайт нічного клубу - замовити створення сайту

Сучасні нічні клуби пропонують своїм відвідувачам багато різних послуг. Це і дискотека, і бар, і шоу-програми. Цільовою аудиторією є молодь, і саме тому в клубах панує нестримна енергія, веселощі і музика. При виборі нічного клубу, в який здійснюють похід багато, сьогодні звертаються до пошуковиків. Не дивно, що послуги, що стосуються розробки сайтів для нічних клубів стали дуже популярними.

Скільки тематичних переглядів можна отримати?

Якщо говорити про статистику Яндекса, то комбінацію «нічний клуб» користувачі вводять 364281 раз на місяць. І всіх їх, або дуже багатьох, можна залучити на свій тематичний ресурс. Як результат, вони можуть стати відвідувачами клубу і принести дохід.

Сайт нічного клубу, істотно відрізняється від інших ресурсів для бізнесу. Тут все інше - дизайн, зміст. Але все ж, він здатний надати велику підтримку клубному бізнесу, нікуди не менше, ніж інші засоби маркетингу.

Структура сайту нічного клубу

Основне призначення подібного ресурсу - це надавати потенційним відвідувачам максимум інформації про заклад, привернути увагу і викликати бажання відвідати клуб. Тобто, потрібно по максимум розповідати все, що стосується закладу. Приблизний перелік розділів, які можна створити:

 • Про клубі. Тут варто розповісти історію закладу, розвитку його. Обов'язково потрібно подати інформацію про напрямки музики, запропонувати дані про структуру приміщення. Тобто, скільки є залів, їх призначення.
 • Афіша клубу. Тут розміщуються анонси майбутніх подій, вечірок. В анонсі потрібно повідомляти про дату проведення, назву, тематиці. Потрібно привести інформацію, що стосується вартості входу, дрес-коду, якщо він є. Обов'язково вкажіть особливі примітка, наприклад, що стосуються входу для дівчат, пар і т.д. Тут же можна коротко розповісти про виступаючих артистів.
 • Фотогалерея. Зображення інтер'єру дає уявлення про те, що собою власне являє клуб, його місткість та інші можливості. Можна запропонувати фото з найцікавіших вечірок, знімки резидентів клубу, запрошених зірок. І взагалі все, що може спонукати відвідувача сайту стати відвідувачем клубу.
 • Віртуальний тур. Його можна вважати удобнейшим рішенням для сучасних закладів. Така технологія, має на увазі огляд клубу у всіх деталях за допомогою спеціальної технології зйомки. Така собі онлайн-екскурсія.
 • Ціни клубу. На сьогодні, правилом гарного тону вважається ведення політики відкритості та прозорості цін входу в заклад. Публікація цін, навіть приблизних, це шанс для відвідувачів розрахувати майбутні витрати і зрозуміти який бюджет буде потрібно для вечірки.
 • Бронювання столиків. Це можна зробити по телефону, але для цього, як мінімум, потрібно знати номер клубу. Далеко не всі люди хочуть такої комунікації. А якщо є опція онлайн-бронювання - це більш сучасне рішення. Для цього тільки знадобитися передбачити форму замовлення з мінімальним обсягом необхідних даних. Така можливість тільки зробить вас краще в очах потенційних клієнтів.
 • Відгуки. Даний розділ повністю присвячений думкам про клуб від реальних відвідувачів. Позитивні, а іноді і негативні емоції кожен відвідувач зможе залишити тут.
 • Програми лояльності. Тут мається на увазі надання різного роду бонусів, знижок. Можуть бути запропоновані клубні карти, безкоштовні флаєри і т.д. Присутність цього розділу само по собі робить сайт, а значить і сам клуб більш привабливим для більшості відвідувачів.
 • Контактні дані. Потрібно вписати номера телефонів, адреси (про електронну пошту не забудьте), та інші дані які можуть знадобитися відвідувачам. Плюс до цього, тут можна запропонувати карту поїзда. З її допомогою, відвідати клуб зможуть навіть ті, хто в місті в гостях або не дуже добре його знає.

Якщо в числі потенційних клієнтів є іноземці, то варто кожну або найпопулярніші сторінки продублювати іншими мовами. Нічний клуб - це місце відпочинку і проведення часу багатьох туристів. Версія сайту іноземною мовою збільшує охоплення і розширює цільову аудиторію клубу.

Вартість сайту нічного клубу — Ціна 2021

Ціна сайту нічного клубу Ціна, $ Терміни розробки
Шаблонний дизайн від 992$ 10-15 днів
Унікалізованний дизайн від 1892$ 15-20 днів
Унікальний дизайн від 3922$ від 20 днів