Створення сайтів на Django — замовити розробку на Джанго | Ціна

Author: Анатолий Ситников

  • Створення сайту на Django під ключ
  • Проста админка Вашого сайту
  • Створення на Django будь-якої складності
  • Унікальний продає дизайн
  • Надамо розміщення сайту на 1 рік
  • Повний супровід сайту в майбутньому
  • Отримайте ціну і пропозицію на Email ↓
Найкраща ціна! DJANGO
ВІД $3992
 Адаптація під мобільні в подарунок!

Вид сайтуСайт послугМагазинЛендинг
Вартість сайту від $ 3992 від $ 5190 від $ 1990
Платіж для початку роботи 50%
Терміни в робочих днях от 10
Гарантія на успішність*
Реклама сайту (за бажанням) При замовленні сайту знижка 15%
SEO оптимізація** $ 590
Реклама в Google** $ 390
Реклама в соц. мережах** $ 390
Адаптація під мобільні
Готове дизайн рішення
Навчання користуванням сайту
Відкритий код движка сайту
Зрозуміла адмін панель сайту
Можливість підключення CRM
Підтримка сайту безкоштовно перший місяць після створення

*Під гарантією на успішність мається на увазі гарантія за договором на дзвінки і заявки з сайту, в разі, якщо подальшої рекламою займається наша група компаній.

**Разова оплата. Окремо оплачується бюджет на покази реклами в Google або в соціальних мережах. Бюджет на SEO просування сайту в місяць від $ 390. Мінімальний бюджет на покази в Facebook і Instagram $ 5 на добу. Мінімальний бюджет на кліки в Google на добу $ 20.

Заповніть форму  — отримаєте точну ціну:

8000 characters left
Якщо у Вас є технічне завдання - прикріпіть (формати: docx, odt, txt, pdf, zip, doc, rtf):
Add files

З 2013 року допомагаємо розвивати бізнес в інтернеті: нас рекомендують друзям!

У сучасну епоху рішенням створити сайт в інтернеті нікого не здивуєш, а ось його зовнішнім виглядом і функціоналом - цілком реально. Але в такому випадку потрібно витратити чимало зусиль для кінцевої реалізації технічного етапу. За ексклюзивність потрібно платити.

Якщо ви не хочете мати сайт, яких мільйони, рекомендуємо вам замовити створення сайтів на Django. В такому випадку ви отримаєте унікальний продукт, який дасть вам можливість якісно виділитися з цілого океану аналогічних ресурсів.

З чого почнемо?

Сайт - це не тільки красива картинка, яку бачить відвідувач. Як і в будь-якому бізнесі, є своя «кухня». В даному випадку це платформа або «движок», який дає можливість працювати з ресурсом, наповнювати його необхідною інформацією і змінювати потрібні модулі.

Сьогодні багато фахівців використовують системи CMS, які працюють за принципом шаблонів. Замовник вказує необхідний функціонал, а команда програмістів по черзі вбудовує ці «цеглинки» в сайт.

Недолік такого варіанту в тому, що є велика ймовірність того, що хто-небудь інтегрує код не зовсім правильно. В такому випадку розібратися чому модуль або весь сайт не працює / не працює належним чином, дуже складно.

Набагато раціональніше замовити Django - створення сайтів. В такому випадку ресурс створюється з чистого аркуша під індивідуальні вимоги замовника. Вам не варто турбуватися, що непотрібні «прибудови» будуть сповільнювати роботу ресурсу або обтяжувати відвідувача непотрібним потенціалом.

Програміст немов художник створить сайт Django персонально під ваш запит, а не користуватиметься банальними шаблонами або «семплами».

Вартість сайту на Django — Ціна 2021

Ціна на створення сайту на ДжангоЦіна, $Терміни розробки
Шаблонний дизайн від 1990$ 9-13 днів
Унікалізованний дизайн від 3992$ 13-21 днів
Унікальний дизайн від 5190$ від 21 днів

Ми подужаємо таку роботу!

Створення сайту Django зажадає чимало технічних знань і зусиль від розробника. Самостійно без певних знань і практики не рекомендується займатися такою роботою. Набагато раціональніше звернутися до професіоналів, які мають досвід реалізації сотень і тисяч подібних проектів.

Таких професіоналів ви зможете знайти в компанії «Space-Site». Для вас ми готові створити оригінальний дизайн і функціонал сайту конкретно під ваші запити, без зайвих непотрібних модулів і рядків коду. Ресурс буде працювати злагоджено, як годинник, і буде коректно відображатися на різних платформах і в різних браузерах.

В результаті співпраці з компанією «Space-Site» ви, як замовник, отримаєте не тільки готовий ресурс у встановлені терміни і за демократичною ціною, але ще і отримаєте швидкодіючий ресурс, який легко і приємно адмініструвати.