Інтернет магазин на CMS Prestashop — замовити створення магазину на Преcташоп

Author: Анатолий Ситников

 • Створення сайту на CMS для магазину
 • Інтуїтивний інтерфейс сайту
 • Пошукова оптимізація сайту для Google
 • Кількість товарів — 10 000 і більше
 • Надамо розміщення сайту на 1 рік
 • Готівковий і безготівковий розрахунок
 • Отримайте пропозицію і вартість ↓
Найкраща ціна! PRESTASHOP
ВІД $2109
 Адаптація під мобільні в подарунок!

Вид сайтуСайт послугМагазин
Вартість сайту від $ 2219 від $ 2109
Платіж для початку роботи 50%
Терміни в робочих днях від 10
Гарантія на успішність
Реклама сайту (за бажанням) При замовленні сайту знижка 15%
SEO оптимізаці $ 590
Реклама в Google $ 390
Реклама в соц. $ 390
Адаптація під мобільні
Готове дизайн рішення
Навчання користуванням сайту
Відкритий код движка сайту
Зрозуміла адмін панель сайту
Можливість підключення CRM
Підтримка сайту безкоштовно перший місяць після створення

Заповніть форму  — отримаєте точну ціну:

8000 characters left
Якщо у Вас є технічне завдання - прикріпіть (формати: docx, odt, txt, pdf, zip, doc, rtf):
Add files

З 2013 року допомагаємо розвивати бізнес в інтернеті: нас рекомендують друзям!

Інтернет магазин на Prestashop — створення магазину

Якщо ваша мета - створити інтернет-магазин швидко, то функціональна безкоштовна CMS PRESTASHOP відмінно підійде. Такий движок варто вибрати тим, у кого формат бізнесу невеликої або середній. Для подібного функціоналу PRESTASHOP більш ніж достатньо.

Створення інтернет магазину на Prestashop

Перш ніж приступити до створення інтернет-магазину на движку PRESTASHOP, варто вибрати хостинг-провайдера, купити домен і оплатити хостинг. Подальші кроки можна описати так :

 1. Завантаження движка з сайту офіційного дистрибутива. Це набір папок і файлів в архіві.
 2. Після завантаження, слід розпакувати архів на хостингу в папці з назвою сайту. Для цього зручно використовувати програму Total Commander.
 3. Створення бази даних. Саме в ній будуть зберігатися інформація про товари, умови продажу, доставки і будь-яка інша, що стосується магазину. Тут же зберігаються логіни і паролі.
 4. Наступний крок - набрати в браузері назву сайту і почекати поки запуститься інсталятор. На цьому етапі необхідно відзначити згоду з умовами та вимогами установника і заповнити запитувану інформацію. Це буде: адреса і ім'я бази даних, логін і пароль, найменування магазину, вид діяльності, особиста інформація.
 5. Після введення пароля, інсталяція вважається завершеною.

Зверніть увагу! Магазин на PRESTASHOP вдасться зробити на базі вже працюючого корпоративного сайту. Для цього необхідно в кореневій папці створити окремий каталог, в нього і встановити скачаний движок.

Плюси і мінуси використання Prestashop

Перш ніж запустити в роботу, варто дізнатися про нього детальніше. Отже, які ж є переваги і недоліки PRESTASHOP? Тут все збалансовано, є і позитивні і негативні сторони. Можна сказати, що все безкоштовні движки мають функціонально схожі можливості, але саме в PRESTASHOP хочеться виділити такі позитивні сторони :

 • Платформа невелика за розмірами. За рахунок цього, її робота стабільна навіть якщо швидкість інтернету у користувачів невелика.
 • Є російськомовна документація і співтовариство. У ньому вдасться отримати всю необхідну інформацію по встановленню та налагодженню движка.
 • Доступно багато інструментів для пошукового просування. Серед них: прописування унікальних тегів для кожної сторінки, розміщення тексту в окремих блоках під позиціями без обмеження за обсягами. Є автоматична настройка редиректу.
 • Інтеграція в Google Analitics. За рахунок цього є створення звітів, а значить і аналіз відвідуваності, попиту на товари.
 • Опція прив'язки до кількох соцмережах. Це відмінний сучасний інструмент просування і розвитку інтернет-магазину.
 • Високий рівень захисту від злому.
 • Простий і зрозумілий інтерфейс. Багато користувачів, особливо акцентують увагу на цьому перевагу. Розібратися з панеллю керування вдається досить легко. По крайней мере, легше, ніж у інших безкоштовних движків.

Prestashop все ж не ідеальний і певні недоліки є, але їх не так багато.

Основні:

 • Не підходить для великих інтернет-магазинів.
 • Є тільки один шаблон в базовій версії. Якщо вирішите коригувати його, то доведеться переписувати вихідні коди сторінок.
 • Існує багато модулів, розширень та інших шаблонів для движка, але вони в основному платні. Їх можна придбати і це розширить функціонал. Так вдасться змінити варіант відображення, спосіб фільтрації товарів.

До коректувань краще залучити фахівців, які допрацюють наявні модулі і створять унікальний дизайн сайту.

Можливості інтернет магазину на движку Prestashop

Для користувачів такого магазину, робота з ресурсом буде зручною і простою. Так, можливості інтернет-магазину на PRESTASHOP величезні. Ця система пропонує створити зручний каталог. До товарів прописуються докладний опис з фото. Зображення можна збільшувати. Якщо необхідно, можна провести настройку кольору, розміру та інших характеристик товару.

Також клієнтам доступно написання відгуків і перегляд супутніх товарів з аналогічними характеристиками.

Крім того, є опція встановлення варіанту доставки, оплати товару, настроювання системи знижок. У систему вдасться інтегрувати багато варіантів оплати. Причому сайт підтримує різні валюти і функцію конвертації.

Движок працює з RSS - тобто кожен користувач може оформити підписку після реєстрації і тим самим отримувати повідомлення про нові події, акції, розпродажі. Можна створити особистий кабінет покупця.

Товари, які зібрані в каталогах інтернет-магазину, за бажанням можна конвертувати в Яндекс.Маркет. Це відкриває можливості для залучення більшої кількості покупців.

На головній сторінці є формування переліку найпопулярніших товарів, або ж пропозиції насамперед переглянути нові надходження. Платформа дає можливість власнику інтернет-Магазн, створювати мобільну версію сайту.

Довірте створення сайту нашим фахівцям, і Ви гарантовано отримаєте професійний результат!

Вартість сайту Prestashop — Ціна 2021

Ціна сайта Prestashop Ціна, $ Терміни розробки
Шаблонний дизайн від 1190$ 10-15 днів
Унікалізований дизайн від 2490$ 15-20 днів
Унікальний дизайн від 4990$ від 20 днів